"Титанік" по-херсонськи: ЗСУ знищили на Дніпрі ще один катер із ворожим десантом (фото, відео)

"Титанік" по-херсонськи: ЗСУ знищили на Дніпрі ще один катер із ворожим десантом (фото, відео)
270433 ПЕРЕГЛЯДІВ

Намагались форсувати Дніпро й десантуватись поблизу Херсона, натомість відправились слідом за крейсером "Москва" у всім відомому напрямку. Ще один російський катер із диверсантами потонув при спробі висадки на Великому Потьомкінському острові внаслідок прицільного ураження з боку ЗСУ.

Про це зранку 23 січня поінформували в оперативному командуванні "Південь".

"При спробі ворожої ДРГ висадитися на один з так званих Потьомкінських островів на Дніпрі, Сили оборони вразили легкомоторний цивільний катер, який окупанти привласнили і облаштували для військових цілей. Окупанти ніяк не втямлять, що все, що вони облаштують під "руський воєнний корабль" українські бійці відправлять єдиним відомим всім курсом", – йдеться у повідомленні Об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку.

Плюс один корабель фігурує також у щоденному зведенні бойових втрат противника, оприлюдненому зранку 23 січня Генеральним штабом ЗСУ.

Зауважимо, російські ДРГ активно курсували човнами й катерами у херсонських плавнях поблизу островів Великий Потьомкінський, Круглик та Білогрудів, обстрілюючи з цих позицій цивільну інфраструктуру деокупованого Херсона. Зокрема, найбільше постраждали від ударів мікрорайон Острів та Нафтогавань. Противник також намагався уразити баржовий міст між Малим Потьомкінським островом та Гідропарком – це зафіксовано на оприлюднених у мережі кадрах.

 

Слід додати, що інтенсивність обстрілів на півдні не вщухає, а проросійські ЗМІ натякають на можливість форсування ріки та повторний "похід на Херсону". На цьому тлі активізувався й Запорізький відтинок, де окупанти також заявляють про нібито успішний наступ. Утім, на думку військових експертів, наразі може йтися лише про локальні спроби проривів ворога, а ЗСУ дають противнику гідну відсіч і не дають йому суттєво просунутись.

stopcor.org

Теги: ЗСУ, війна в Україні,десант, окупанти
Мої відео