Берлін починає помічати небезпеку з боку Росії? Німецькі ЗМІ пишуть про необхідність посилення

Берлін починає помічати небезпеку з боку Росії? Німецькі ЗМІ пишуть про необхідність посилення
322272 ПЕРЕГЛЯДІВ

Берлін починає помічати небезпеку з боку Росії? Німецькі ЗМІ пишуть про необхідність посилення

"Настав час покінчити з мріями про мир - Німеччина повинна більше озброюватися, щоб бути готовою до війни". Після попередніх заяв у такому тоні глави Міністерства оборони Бориса Пісторіуса (СДПН) все більше німецьких політиків і експертів вимагають, щоб країна підготувалася до можливого нападу, наприклад, з боку російського диктатора Володимира Путіна», – пише сьогодні сайт щоденника «Bild». Також звернули увагу на плани Берліна запустити систему протиракетної оборони Arrow 3.

Серед іншого він закликав до подвоєння військових витрат Голова Мюнхенської конференції з безпеки Крістоф Хойсген. За словами експерта, безпілотники зараз необхідні на війні. У квітні 2022 року Бундестаг погодив придбання 140 безпілотників Heron 1, які, як очікується, надійдуть в експлуатацію лише в середині 2024 року.

«Війна в Україні показує, що без безпілотників захистити власну країну буде неможливо»

– наголосив голова асоціації резервістів Патрік Сенсбург, вказавши на необхідність подальшого збільшення кількості безпілотників для Бундесверу.

 

 

Плани на найближчі роки

До кінця 2025 року Німеччина хоче запустити систему протиракетної оборони Arrow 3.

«Цього недостатньо! Нам знову потрібна класична військова ППО; якомога швидше».

– прокоментував колишній комісар Бундесверу Ганс-Петер Бартельс. Він також вказав на «повсюдну» нестачу боєприпасів – від протикорабельних ракет до артилерійських боєприпасів, а також на необхідність замовлення «додаткових 500 сучасних крилатих ракет Taurus».

 

 

Багато експертів також звернули увагу на необхідність зміцнення інфраструктури, включаючи кращий захист ліній електропередач і телекомунікаційних мереж від кібератак, оскільки в цьому плані «Німеччина все ще слабка» , - повідомляє «Bild».

Крім того, школи та університети повинні надавати більше освіти з питань, що стосуються завдань Бундесверу та національної безпеки.

«Потрібно перевірити, чи потребують вдосконалення навчальні програми щодо тем, пов’язаних із загрозами, геостратегією та оборонною готовністю»

 

– зізнався голова профспілки вчителів Стефан Дуел.

Теги: Допомога Німеччини Україні, Незалежний Медіа Форум, www.mediaforum.news, Independent Media Forum
Автор: uacenter.media
Мої відео